Jak vyměnit velikost špatnou velikost trička?

Jak vyměnit špatnou velikost trička?

Výměna zboží při výběru špatné velikosti

Veškerý sortiment koupený na našem internetovém obchodě odpovídá standardním konfekčním velikostem značek prodávaných v kamenných obchodech.
U zboží najdete velikostní tabulky na základě kterých si můžete vybrat správnou velikost zboží do vaší objednávky. V případě výběru nevhodné velikosti vám nepoužité a nepoškozené zboží vyměníme za jinou velikost.

Veškeré poplatky a náklady na vrácení zboží k prodejci hradí zákazník. Pozor balík posílejte bez dobírky, dobírky nebudou vyzvednuty!! 
Upozorňujeme, že trička jsou vyráběná na zakázku a dle požadavků objednavatele a objednávka je závazná. Na toto zboží se nevztahuje 14ti denní lhůta pro vrácení peněz.

Pokud Vám objednané zboží nebude vyhovovat velikostí, garantujeme výmenu za jinou velikost za úhradu poštovného. Zásilku se zbožím na výměnu nebo reklamaci posílejte na adresu kamenného obchodu:

Kokardy.cz
Havlíčkova 58/206
586 01 Jihlava
Tel.: 567 211 246

NEMÁTE-LI O OBJEDNÁVKU ZÁJEM, MUSÍTE PŘED ODESLÁNÍM OBJEDNÁVKU ZRUŠIT. O odeslání objednávky informujeme vždy mailem. Pokud tak neučiníte a objednávku od dopravce nepřevezmete, budeme po Vás nuceni částku za vyrobené zboží, včetně poštovného vymáhat soudní cestou.
Rozhodnete-li se, že chcete objednávku opětovně zaslat, budeme požadovat úhradu celé částky včetně dalšího poštovného předem na náš bankovní účet.
Děkujeme za pochopení.