Přidat odkaz ZDARMA, přidat zpětný odkaz, přidat stránku, URL

Přidání odkazu do katalogového vyhledávání je zdarma. Umístění odkazu do katalogu má mnoho výhod. Přes náš zpětný odkaz můžete získat množství nových návštěvníků vašeho webu. Odkaz v katalogu má také kladný vliv na SEO vašeho webu (optimalizaci webu pro vyhledávače). Jako zpětný odkaz můžete zdarma využít ukazatel výše Google Pagerank, S-RANK vašeho webu. Pokud chcete, aby se Váš web zobrazoval na předních místech mezi odkazy, umístněte náš odkaz na hlavní stránku a kontaktujete nás - zvýhodníme Váš zápis před ostatními.

Jak správně přidat odkaz do katalogu

Výběr správné kategorie

Odkazy v katalogu jsou tříděné dle tématického zaměření stránek. Nejdříve ze všeho je potřeba vybrat tu správnou kategorii, kam odkaz zařadit. Je důležité mít odkaz tam, kde jej uživatelé budou hledat. Navíc v této kategorii budou weby zabývající se podobným nebo stejným tématem, budou mít popisky s klíčovými slovy, která jsou relevantní i pro váš web, získáte tak odkaz ze stejně tématicky zaměřené stránky, což je dobré kvůli vyhledávačům.

Přidání odkazu

Pokud jste již vybrali správnou kategorii, můžete začít s přidáním odkazu. Ten přidáte přes registrační formulář. K němu se dostanete přes odkaz typicky ve znění přidat odkaz, přidat stránku.

Titulek odkazu

Titulkem odkazu myslím krátký text odkazu, obvykle ten, co se na něj v katalogu dá kliknout. Tento text je to první (a někdy jediné), co uživatele upoutá. Proto by text měl být stručný, výstižný a nezavádějící.

Nejlepší a nejlevnější

Používat zavádějící slova jako nejlepší a nejlevnější je u našeho katalogu zakázáno. Takže pokud je použijete, opět budou ve většině případů smazána. Navíc opět snižují hustotu důležitých klíčových slov.

Velká písmena

Nepoužívejte pro text velká písmena. I ty vám administrátoři zatrhnou a navíc se to dost blbě čte. Představa, že si toho lidi líp všimnou a budou na to víc klikat je naprosto zcestná.

Jak na to správně

Použijte jen několik málo slov charakterizujících váš web, je dobré použít i jméno firmy či název webu.

Popisek odkazu

Pro popisek odkazu obecně platí stejná pravidla jako pro titulek, s tím rozdílem, že popisek bývá delší. S délkou popisku to ale nepřehánějte, jednak to stejně nikdo všechno nečte, jednak je délka popisku omezena na 250 znaků.

Ostatní údaje

Dále budete muset vložit ještě URL adresu webu, na který odkaz směřuje. Budeme po vás chtít e-mail pro odeslání potvrzení o přidání odkazu, heslo pro případnou editaci odkazu, jméno, apod.

Nově přidané odkazy:

Webcam white models

Bělošky z USA, webcams with white girls. Slušně vychované holky si honí lasturky před webkou. Sleduj úžasnou sex show. Erotika z Kanady.

http://livesexchatusa.com/live-sex-chats/white-girls


Hodnocení
0.00
PageRank

Redhead sex chat

Zrzavé ženy si dělají dobře na live chatu. Svůdné zrzy z Evropské unie. Američanky a jejich ginger harity pussy. Krásně zarostlé a chlupaté.

http://livesex77.com/redhead


Hodnocení
0.00
PageRank

Flirt adult cams

Flirtování s holkama z celého světa. Najdi si tu, která tě bude mít ráda. Zaflirtuj s holkou tvých snů. Napiš jí a ona se ti ukáže na webce. Live sex cams.

http://livesex2100.com/en/girls/hotflirt


Hodnocení
0.00
PageRank

Fetish adult cams

Live online latex girls. Holky v latexovém prádle, v latexu sukni z lesklého materiálu. V kůži, v kožené popdrsence a kalhotkách. Bičík a důtky, svazování a dominy, Dominatrix pro každého něco.

http://livechat2100.com/en/girls/dom?selectedFilters=55


Hodnocení
0.00
PageRank

BBW live sex chat

Holky krev a mlíko, svůdné tlusté ženy, xxl těla, plump women cams. Erotické chatování z USA.

http://girlssexshow.com/live-sex-chats/bbw-cam-girls


Hodnocení
0.00
PageRank

Sekce s vyměněnými a prověřenými odkazy.