Přidat odkaz ZDARMA, přidat zpětný odkaz, přidat stránku, URL

Přidání odkazu do katalogového vyhledávání je zdarma. Umístění odkazu do katalogu má mnoho výhod. Přes náš zpětný odkaz můžete získat množství nových návštěvníků vašeho webu. Odkaz v katalogu má také kladný vliv na SEO vašeho webu (optimalizaci webu pro vyhledávače). Jako zpětný odkaz můžete zdarma využít ukazatel výše Google Pagerank, S-RANK vašeho webu. Pokud chcete, aby se Váš web zobrazoval na předních místech mezi odkazy, umístněte náš odkaz na hlavní stránku a kontaktujete nás - zvýhodníme Váš zápis před ostatními.

Jak správně přidat odkaz do katalogu

Výběr správné kategorie

Odkazy v katalogu jsou tříděné dle tématického zaměření stránek. Nejdříve ze všeho je potřeba vybrat tu správnou kategorii, kam odkaz zařadit. Je důležité mít odkaz tam, kde jej uživatelé budou hledat. Navíc v této kategorii budou weby zabývající se podobným nebo stejným tématem, budou mít popisky s klíčovými slovy, která jsou relevantní i pro váš web, získáte tak odkaz ze stejně tématicky zaměřené stránky, což je dobré kvůli vyhledávačům.

Přidání odkazu

Pokud jste již vybrali správnou kategorii, můžete začít s přidáním odkazu. Ten přidáte přes registrační formulář. K němu se dostanete přes odkaz typicky ve znění přidat odkaz, přidat stránku.

Titulek odkazu

Titulkem odkazu myslím krátký text odkazu, obvykle ten, co se na něj v katalogu dá kliknout. Tento text je to první (a někdy jediné), co uživatele upoutá. Proto by text měl být stručný, výstižný a nezavádějící.

Nejlepší a nejlevnější

Používat zavádějící slova jako nejlepší a nejlevnější je u našeho katalogu zakázáno. Takže pokud je použijete, opět budou ve většině případů smazána. Navíc opět snižují hustotu důležitých klíčových slov.

Velká písmena

Nepoužívejte pro text velká písmena. I ty vám administrátoři zatrhnou a navíc se to dost blbě čte. Představa, že si toho lidi líp všimnou a budou na to víc klikat je naprosto zcestná.

Jak na to správně

Použijte jen několik málo slov charakterizujících váš web, je dobré použít i jméno firmy či název webu.

Popisek odkazu

Pro popisek odkazu obecně platí stejná pravidla jako pro titulek, s tím rozdílem, že popisek bývá delší. S délkou popisku to ale nepřehánějte, jednak to stejně nikdo všechno nečte, jednak je délka popisku omezena na 250 znaků.

Ostatní údaje

Dále budete muset vložit ještě URL adresu webu, na který odkaz směřuje. Budeme po vás chtít e-mail pro odeslání potvrzení o přidání odkazu, heslo pro případnou editaci odkazu, jméno, apod.

Nově přidané odkazy:

Autoplošiny Plzeň Refinhome

Půjčovna výškových autoplošin Plzeň Refinhome je zárukou bezpečné práce ve výškách. Naše plošiny pronajímáme včetně vyškolené obsluhy, která zajišťuje bezpečnost po celou dobu výškových prací. Výškové plošiny může pronajmout fyzická osoba i firma k jakýmk

http://www.plosiny-refinhome.cz


Hodnocení
0.00
PageRank

Výškové plošiny Plzeň a výroba reklamy

Zabýváme se především pronájmem výškových pracovních plošin a výrobou i montáží reklamních plachet a bannerů v Plzni. Zajišťujeme pronájmy reklamních ploch, výškové práce i světelnou reklamu včetně její údržby.

http://www.refinhome.cz


Hodnocení
0.00
PageRank

Originální autorské šperky

AutorskéŠperky.com – to je internetový obchod zabývající se prodejem originálních autorských šperků z drahých kamenu. Nabízíme stříbrné šperky, zlaté šperky, briliantové šperky i starožitné šperky nejvyšší kvality.

http://autorskesperky.com


Hodnocení
0.00
PageRank

Terapie výpraskem

Zažijte terapii výpraskem – disciplína a tresty pro všechny ženy, které chtějí prožít to, o čem sní. Terapie probíhá v kontrolovaném a konsenzuálním prostředí bez žádných sexuálních podtextů.

http://www.terapievypraskem.cz


Hodnocení
0.00
PageRank

Výkup dopravní techniky a aut za hotové

Vykupujeme automobily, karavany, motocykly, stroje a další dopravní techniku. Nabízíme rychlý výkup za hotové, včetně výkupu nepojízdných vozidel. Zajistíme odvoz vozidla i všechnu administrativu, poradíme se zrušením pojištění a přebíráme záruky na techn

http://www.auta-vykup.cz


Hodnocení
0.00
PageRank

Sekce s vyměněnými a prověřenými odkazy.