Štítek laserový L02 60 x 20 mm bronz
Popis:
Štítek laserový L02 bronz se zkosenými rohy. Jedná se o zlatou samolepicí fólii o rozměrech 60 x 20 mm s černým laserovým gravírováním dle Vašich požadavků.
Cena s DPH:30 Kč
Cena v EUR:1.20 €
není skladem (0 ks)
Specifikace:
Štítek laserový L02 bronz se zkosenými rohy. Jedná se o zlatou samolepicí fólii o rozměrech 60 x 20 mm, síla fólie je 0,2 mm s černým laserovým gravírováním dle Vašich požadavků. Na tyto štítky lze umístnit logo dle Vašeho návrhu nebo obrázek. Laserové štítky se umísťují na přední stranu podstavce poháru, plaket nebo sošek.
Dopsat text na štítek, soubor s logem nebo obrázkem můžete přidat do konfigurátoru v dalším kroku objednávky po kliknutí na tlačítko PŘIDAT DOPLŇKY.
Podobné produkty:
Štítek laserový 80 x 35 mm bronz
Štítky laserový
Štítek laserový bronz s ozdobnými rohy. Jedná se o zlatou samolepicí folii o rozměrech 80 x 35 mm s černým laserový...

Štítek laserový L01 55 x 20 mm stříbro
Štítky laserový
Štítek laserový L01 stříbro s kulatými rohy. Jedná se o zlatou samolepicí folii o rozměrech 55 x 20 mm s černým las...

Štítek laserový 70 x 25 mm bronz
Štítky laserový
Štítek laserový bronz s ozdobnými rohy. Jedná se o zlatou samolepicí fólii o rozměrech 70 x 25 mm s černým laserový...

Štítek laserový 60 x 25 mm zlato
Štítky laserový
Štítek laserový zlato s ozdobnými rohy. Jedná se o zlatou samolepicí fólii o rozměrech 60 x 25 mm s černým laserový...

Štítek laserový L01 60 x 25 mm bronz
Štítky laserový
Štítek laserový L01 bronz s kulatými rohy. Jedná se o zlatou samolepicí fólii o rozměrech 60 x 25 mm s černým laser...

Štítek laserový L01 50 x 15 mm zlato
Štítky laserový
Štítek fólie L01 zlato s kulatými rohy. Jedná se o zlatou samolepicí folii o rozměrech 50 x 15 mm s černým laserový...
