Štítek plastový 110 x 55 mm stříbro
Popis:
Štítek plastový z dvouvrstvého plastu ve stříbrném barevném provedení s černým písmem, velikost štítku je 110 x 55 mm. Na tyto štítky je možno gravírovat (rýt) znaky, písmena a loga. Štítky se umísťují na přední stranu podstavce poháru nebo sošky. Cena štítku je včetně gravírování.
Specifikace:
Štítek plastový z dvouvrstvého plastu ve stříbrném barevném provedení s černým písmem, velikost štítku je 110 x 55 mm. Na tyto štítky je možno gravírovat (rýt) znaky, písmena a loga. Cena štítku je včetně gravírování. Logo doporučujeme dodávat ve vektorovém formátu, výsledná kvalita je vyšší než z bitmapových souborů (obrázků). Grafiku nebo vlastní návrhy je možné dohrát na konci objednávky.
Podklady k přípravě gravírování:
Datové podklady pro grafické zpracování by měly být ve formátu: .cdr, .pdf, .ai, (ve křivkách). Dobré je také zaslat spolu s grafickými podklady i náhled ve formátu: .jpg, .pdf, .bmp,.
Podobné produkty:
Štítek plastový L02 105 x 45 mm stříbro
Štítek plastový
70 KčŠtítek plastový L02 90 x 40 mm zlato
Štítek plastový
65 KčŠtítek plastový L02 120 x 55 mm stříbro
Štítek plastový
80 KčŠtítek plastový 55x20 mm zlato
Štítek plastový
30 KčŠtítek plastový L01 50 x 15 mm zlato
Štítek plastový
25 KčŠtítek plastový L01 70 x 25 mm stříbro
Štítek plastový
45 Kč